Kirkaskivellinen sormus 17,5mm
Kiven halkaisija 7mm
Kivi-istutuksen korkeus 7mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
169,00Säästät jopa -44%
Hinta uutena 300,00 - Säästö -43,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171417 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Morris Lindblom & Co |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,30 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 1,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


