Kyynel korvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
195,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 380,00 - Säästö -48,68%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0171687 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,52 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
