Kultainen sormus onyxilla koko16,5
Päälinen 6 x 12 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Pientä käytön jälkeä. |
| Suosikki |
175,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 339,00 - Säästö -48,38%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0170727 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,35 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


