Hopeiset sydänkorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kuin uudet |
| Suosikki |
39,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 99,00 - Säästö -60,40%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0172567 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,98 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

