Kullattu hopea renkaat 30x7
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa |
| Suosikki |
19,20Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 24,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 49,00 - Säästö -60,82%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0172534 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Airiston kultaseppä |
| Valmistusvuosi | 1993 |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 3,01 g |
| Halkaisija | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

