Hopeinen kaulakääty 42cm
edestä leveimmillään 10mm
Timanttileikkauksia
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
60,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 75,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 149,00 - Säästö -59,73%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0172371 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Italy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 10,61 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

