Hopeinen kaulaketju 60cm
Silkkiketjua neliskanttista
Rodinoitu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
52,00Säästät jopa -58%
Kultatukun hinta 65,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 125,00 - Säästö -58,40%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0172631 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Italy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,92 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

