Hopeinen pallollinen ketju 76cm
Pallojen halk. 5,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa |
| Suosikki |
72,00Säästät jopa -62%
Kultatukun hinta 90,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 189,00 - Säästö -61,90%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0172575 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | E. Räsänen Oy |
| Valmistusvuosi | 1967 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 13,38 g |
| Pituus | 76,00 cm / 760,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

