Hopeiset Finfeelings Mustikka korvakorut
Finnfeelings ammentaa muotokielensä suomalaisesta luonnosta. Finnfeelings Mustikka korvakoruissa aihe on nimensä mukaisesti mustikka. Aitoa mustikkaa ei kuitenkaan korussa ole käytetty. Mustikan tässä korvaa aito -helmi. Korvakoruissa on jämäkkä tappikiinnitys.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
52,00Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 65,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 89,00 - Säästö -41,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170960 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,00 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


