Kultainen lyyra riipus
Lyyran halkaisija 11,3mm.
Riipuslenkin sisämitat 1,8 x 5mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama. |
| Suosikki |
59,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 118,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172446 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Pendolin Raimo Juhani |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,45 g |
| Pituus | 2,33 cm / 23,30 mm |
| Halkaisija | 1,13 cm / 11,30 mm |
| Leveys | 1,13 cm / 11,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


