Kultaiset korvakorut, hematiitti kivillä
Kivi 5 x 7,5 mm
Koukkukiinnitys kolmiolukolla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
145,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 240,00 - Säästö -39,58%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172669 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan Kulta Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,10 g |
| Pituus | 2,07 cm / 20,70 mm |
| Leveys | 8,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

