Pieni horoskooppiriipus, rapu
Riipuslenkistä mahtuu 2,5mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
76,00Säästät jopa -42%
Hinta uutena 130,00 - Säästö -41,54%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171671 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,58 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

