Kalevala korun ovaalipapuketju 42/45cm
Oksidoitu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
36,00Säästät jopa -48%
Kultatukun hinta 45,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 69,00 - Säästö -47,83%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0172712 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,75 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

