Hopeinen design riipus
Lenkin sisämitta n. 2 x 5 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
20,80Säästät jopa -58%
Kultatukun hinta 26,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 50,00 - Säästö -58,40%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170892 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 2,96 g |
| Pituus | 3,60 cm / 36,00 mm |
| Leveys | 3,40 cm / 34,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


