Formula riipus
Riipuslenkistä mahtuu 4x2,3mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
73,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 120,00 - Säästö -39,17%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171677 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,56 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

