Hopeinen kaulakoru 42-45cm
Säädettävä pituus.
Riipuksen halkaisija 23 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
28,80Säästät jopa -41%
Kultatukun hinta 36,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 49,00 - Säästö -41,22%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0171095 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OPS |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,53 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Halkaisija | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


