Kultasormus kivellä 16- mm
Siro kultainen sormus, jossa koristeena kirkas kivi. Sormuksen koko on 16- mm ja koristeen halkaisija on 4 mm. Rungon leveys on 1 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F020824 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tammen Koru Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,74 g |
| Halkaisija | 15,75 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta
