Kirkaskivellinen riipus
Riipuslenkistä mahtuu 2mm ketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
152,00Säästät jopa -46%
Hinta uutena 280,00 - Säästö -45,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171724 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | APJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,18 g |
| Pituus | 35,00 cm / 350,00 mm |
| Leveys | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

