Mattaristi sileillä reunoilla
Riipuslenkistä mahtuu 2mm ketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa |
| Suosikki |
82,00Säästät jopa -45%
Hinta uutena 150,00 - Säästö -45,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171686 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tilli Olavi |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,63 g |
| Pituus | 25,00 cm / 250,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

