Kullattu hopeariipus granaatin väriset kivet
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisähalk. 3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
17,60Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 22,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 45,00 - Säästö -60,89%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172365 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 1,50 g |
| Pituus | 2,10 cm / 21,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

