Camee tappikorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
182,00Säästät jopa -46%
Hinta uutena 340,00 - Säästö -46,47%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0171679 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan kulta |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,42 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

