Hopeinen viikinkivene riipus
Lenkin sisämitta 4 x 6 mm.
Pituus lenkilla 36 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
39,20Säästät jopa -40%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 65,00 - Säästö -39,69%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170891 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,97 g |
| Pituus | 2,90 cm / 29,00 mm |
| Leveys | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


