Kultariipus v.1965
Pituus lenkin kanssa 35mm, ja ilman lenkkiä 31mm.
Riipuslenkin sisämitta 2mm x 7mm.
Rusehtavan kiven koko 12mm x 12mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
260,00Säästät jopa -30%
Hinta uutena 370,00 - Säästö -29,73%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172199 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | S |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



