Kultasormus,cz halk.16.5mm lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
349,00Säästät jopa -30%
Hinta uutena 500,00 - Säästö -30,20%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172253 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,75 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





