Kultariipus
Pituus lenkin kanssa 26mm, ja ilman lenkkiä 16mm.
Riipuslenkin sisämitta 8mm x 3mm.
Punaisen kiven halkaisija 9mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
229,00Säästät jopa -31%
Hinta uutena 330,00 - Säästö -30,61%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172198 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Nummilan Koru Ky |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,70 g |
| Pituus | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Leveys | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



