MEMENTO VIVERE rannerengas, halkaisija 64 mm
Rannerengas v.2023
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
88,00Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 110,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 180,00 - Säästö -51,11%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0172794 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | MAI |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 17,65 g |
| Halkaisija | 6,40 cm / 64,00 mm |
| Leveys | 1,13 cm / 11,30 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




