Tappikorvakorut sinisillä kivillä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset. |
| Suosikki |
90,00Säästät jopa -31%
Hinta uutena 130,00 - Säästö -30,77%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172215 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OKP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,65 g |
| Pituus | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





