2,85mm Umpipanssarikaulaketju 57cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erittäin hyväkuntoinen! Lukko-osissa muutamia käyttönaarmuja |
| Suosikki |
1 735,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 2 850,00 - Säästö -39,12%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171411 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Oy Perkko |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 14,10 g |
| Pituus | 57,00 cm / 570,00 mm |
| Leveys | 2,85 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


