4,2mm Ontto panssarikaulaketju 60cm
Hieno hieman pidempi panssariketju!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen! Ainoastaan lukko-osissa pieniä käyttönaarmuja |
| Suosikki |
1 358,00Säästät jopa -43%
Hinta uutena 2 400,00 - Säästö -43,42%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171715 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 11,04 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 4,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


