1,6mm panssariketju 50,5cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava |
| Suosikki |
535,00Säästät jopa -33%
Hinta uutena 800,00 - Säästö -33,13%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171696 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,28 g |
| Pituus | 50,50 cm / 505,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


