1,6mm Popcorn kaulaketju 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
465,00Säästät jopa -42%
Hinta uutena 800,00 - Säästö -41,88%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171714 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Valmistusvuosi | 1999 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,72 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


