Valkokulta 0,09ct timantti-rivisormus koko15 lev.2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
295,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 502,00 - Säästö -41,24%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172809 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHA |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,75 g |
| Halkaisija | 15,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


