E.Granit&Co rannerengas halk.57mm v.1965
Rusehtavan kiven koko 7mm x 7mm.
Tämä on Uniikkikoru
Uniikkikorut ovat korumuotoilija ja kultaseppä
Pinja Grönin
suunnittelemia ja käsityönä valmistamia koruja. Suurin osa koruista on täysin
uniikkeja kappaleita, mutta osa on piensarja tuotettuja.
Näytä kaikki malliston tuotteet
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
60,00Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 75,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 120,00 - Säästö -50,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172266 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | E.Granit&Co |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 10,00 g |
| Halkaisija | 5,70 cm / 57,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




