Valkokulta 0,01ct timanttisormus koko 17,75
Leveys 1,5 - 3 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,m uudenveroinen. |
| Suosikki |
289,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 552,00 - Säästö -47,64%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172810 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,15 g |
| Halkaisija | 17,75 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


