Kultaiset flakka rengaskorvakorut 3x18mm
Kauniit kultaiset flakkamalliset rengaskorvakorut!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uutta vastaavassa kunnossa. |
| Suosikki |
103,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 199,00 - Säästö -48,24%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0168540 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ERA |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 0,78 g |
| Halkaisija | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


