Hopeinen rannerengas violetilla kultakivellä 48x59mm 1966 Viikinniemi Martti
Kaunis hopeinen Viikinniemen rannerengas violetilla kultakivellä vuodelta 1966! Kiven koko 8.5x19mm. Koruosa toimii lukkona. Rannekorussa myös varaketju. Leveys leveimmästä kohtaa 10.5mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivi ehjä ja hyväkuntoinen, vähäistä naarmua voi korun pinnassa olla. |
| Suosikki |
76,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 95,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 190,00 - Säästö -60,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0162980 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Viikinniemi Martti |
| Valmistusvuosi | 1966 |
| Pitoisuus | 0.813 |
| Paino | 10,50 g |
| Halkaisija | 5,90 cm / 59,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



