9K korvakorut renkaat, saranakiinnitys
9 karaatin korvarenkaat
renkaissa saranakiinnitys
renkaan sisähalkaisija 10,90mm, leveys 3,70mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
155,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 255,00 - Säästö -39,22%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172608 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 375 |
| Paino | 1,92 g |
| Halkaisija | 1,09 cm / 10,90 mm |
| Leveys | 3,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


