Valkokultainen timanttisormus 0.09 ct wvs
Klassisen kaunis valkokultainen yksikivinen timanttisormus!
Karaatti: 0.09
Väri: wesselton
Hionta: briljantti
Puhtaus: vs
Sormuksen mukana tulee timanttitodistus.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uuden veroinen! |
| Suosikki |
1 042,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 2 084,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172527 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Oy Tillander Ab |
| Valmistusvuosi | 2012 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 5,95 g |
| Halkaisija | 18,75 mm |
| Leveys | 4,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


