9K Kultaiset korvarenkaat, kuvioidut
9 karaatin kultaa
saranakiinnitys
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
76,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 125,00 - Säästö -39,20%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172609 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 375 |
| Paino | 0,95 g |
| Halkaisija | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




