Kultaiset korvarenkaat puolipyöreä malli
Korvarenkaat sisähalkaisija 14 mm, leveys 5 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
104,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 175,00 - Säästö -40,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172610 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,80 g |
| Halkaisija | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



