Kultainen sinisafiiri-timanttisormus 0,1ct 16,5mm
Päälisen koko 10x12mm
Timantit istuttu valkokultaiseen istukkaan
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pienen pientä hiusnaarmua rungon alaosassa |
| Suosikki |
499,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 999,00 - Säästö -50,05%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172232 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | T:mi Matti Valkila |
| Valmistusvuosi | 1995 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,40 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



