Kultaiset korvakorut, keltaiset kivet
Kultaiset korvakorut koukulla, kivi 9,90 mm halkaisija
Pituus koukun kanssa 19 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
275,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 455,00 - Säästö -39,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172672 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | AR |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,10 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 1,08 cm / 10,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



