Kultaiset korvakorut, pyöreä kirkas kivi koukkumalli
Korvisten pituus koukun kanssa 27 mm
Tukeva koukkukiinnitys kolmiolukolla
Korvakorun halkaisija 9 mm, kivi 5,50 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
345,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 575,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172673 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,75 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


