Kultainen riipus,sydän
Lenkki 2 - 3,50 mm
Pituus lenkin kanssa 12 mm
Leveys 8,30 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
32,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 53,00 - Säästö -39,62%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172607 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakumppanit Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,24 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 8,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

