Kultainen riipus, risti
Lenkki ristin takana 2 - 4,8 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
187,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 310,00 - Säästö -39,68%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172611 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tammen Koru Oy Tammi Jewellery Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,46 g |
| Pituus | 2,35 cm / 23,50 mm |
| Leveys | 1,42 cm / 14,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



