Näyttävät pronssi korvakorut tappikiinnityksellä
Kauniit näyttävät pronssikorvakorut tappikiinnityksellä! Korvakorujen kokonaiskorkeus 57mm. Tappi ja takaosa hopeaa.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kunnostetut ja hyväkuntoiset. |
| Suosikki |
15,00Säästät jopa -75%
Kultatukun hinta 30,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 59,00 - Säästö -74,58%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0163063 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 9,29 g |
| Pituus | 5,70 cm / 57,00 mm |
| Leveys | 1,95 cm / 19,50 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


