Kalevi Saran näyttävä kirkaskivinen hopeariipus 42cm
Kalevi Saran kaunis näyttävä kirkaskivinen hopeariipus! Riipuksen koko 23,5mm ja kokonaiskorkeus lenkin kanssa 36.5mm.
Mystinen korunimi K.Sara liittyy Kultaseppä Salovaaraan siten, että se oli Veikko "Kalevi" Salovaaran taiteilijanimi.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivi ehjä, vähäistä naarmua voi korun pinnassa olla. |
| Suosikki |
63,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 79,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 159,00 - Säästö -60,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172146 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultasepät Salovaara |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 5,30 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


