Hopeinen hakaneulasolki 1987 T:mi Kultakorjaus Reini Koivisto
Kaunis hopeinen näyttävä hakaneulasolki vuodelta 1987! Neulan koko 93x14mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen, vähäistä käytönjälkeä voi olla. |
| Suosikki |
31,20Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 39,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 79,00 - Säästö -60,51%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0164646 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | T:mi Kultakorjaus Reini Koivisto |
| Valmistusvuosi | 1987 |
| Paino | 4,34 g |
| Pituus | 9,30 cm / 93,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


