Kultainen riipus, Suomileijona
Lenkki 2,50 - 5,80 mm
Korkeus lenkin kanssa 30 mm
Leveys 16,20 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
345,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 575,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172620 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,74 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 1,62 cm / 16,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


