Hopeinen kirkaskivinen zirkoniakukkasormus 16 SL
Kaunis hopeinen kirkaskivinen zirkoniakukkasormus! zirkoniat muodostavat kauniin kukkaseppelemäisen kukkarivistön sormuksen yläpuolelle. Sormuksen leveys 1.5-4mm. Kivi-istutuksen korkeus 2.57mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ehjät, naarmua voi korun pinnassa olla. |
| Suosikki |
16,00Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 20,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 39,00 - Säästö -58,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172517 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SL |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 1,50 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


